Radyo İzmir
Müzik Haberleri

Bahadır Tatlıöz’den Ölümsüz Cover ‘Kendine İyi Bak’

Ahmet Kaya’nın 1990 yılında çıkarmış olduğu ‘Sevgi Duvarı’ albümünün efsaneleşen şarkılarından ‘Kendine İyi Bak’, Bahadır Tatlıöz’ün yorumuyla yeniden hayat buldu.

Cover bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıkarak sürpriz yapan sanatçı, döneminin en melankolik ve duygu yüklü şarkısını sevenleriyle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Şarkılarıyla, yorumuyla ve sözleriyle unutulmayan sanatçılar arasında yer alan Ahmet Kaya en duygu yüklü şarkılarından ‘Kendine İyi Bak’ ile günümüzün başarılı müzisyenlerinden Bahadır Tatlıöz yorumu ile çok ağlatacak.

Sözleri Ali Çınar’a, müziği Ahmet Kaya’ya ait olan şarkının düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

Şarkının klip çekimi için kamera karşısına geçen Bahadır Tatlıöz, klipte hamile eşi ve kızıyla geçirdiği trafik kazasında ve sonrasında yaşadıklarını izleyicisine öyle yoğun ve güçlü bir duyguyla geçirdi ki sahip olduklarımızın ve var olanların değerini kalbimizde bir kez daha hissettirdi.

Klibin yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz’ün klip çekimleri uzun saatler sürerken klipte anne rolünde olan oyuncu Sema Öztürk’te klip çekimi öncesinde uzun süre çalışarak yoğun bir tempoyla hazırlandı.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Ufuk Çakır’dan yepyeni single “HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN”

Radyoizmir

Bahadır Tatlıöz’den Ölümsüz Cover!

Radyoizmir

Burak King “VAR GİT”

Radyoizmir

Yorum bırak